ARCHIV AKCÍ 2005
  VÁNOČNÍ TRHY V RUPRECHTICÍCH - 18.12.2005

Na Ruprechtickém náměstí proběhly opět VÁNOČNÍ TRHY. A to dne 18.12.2005...

 

FOTOBANKA

  MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA U KUDRNÁČE - 5.12.2005

Sdružení opět připravilo originální MIKULÁŠSKOU BESÍDKU. A to dne 5.12.2005 v hospodě U KUDRNÁČE...

 

FOTOBANKA

  1. TOUR DE RUPRECHTICE - 22.10.2005

Dovolujeme si vás pozvat na 1.ročník kulturně-společenské- ho pochodu Tour de Ruprechtice, který se koná pod záštitou SRS. Start 22.10.2005 ve 13 hod. na náměstí v Ruprechticích.

 

PLAKÁT ZDE...

  2. RUPRECHTICKÁ POUŤ - 9-11.9.2005  ( PLAKÁT )

Máme za sebou již 2. Ruprechtickou pouť, která se určitě zařadila mezi velmi vydařené akce našeho spolku. Počasí mám přálo, kolotoče přijely, klobásy i masíčko se roštovaly, pivo teklo proudem (když zrovna nehrála kapela a nevypadly kompresory k pípám – za což se omlouváme) a cukrová vata se lepila k prstům... zkrátka pravá pouťová nálada.

 

FOTOBANKA

  PRÁVĚ SPOUŠTÍME PORTÁL - 15.6.2005

Tak je to tady. Ruprechtičáci mají svůj internetový portál. Omluvte ještě z počátku neúplnost firem v Ruprechticích, které postupně kontaktujeme a zadáváme. Napadá vás něco co na portálu není a hodilo by se tam umístit nebo máte jiné připomínky? Neváhejte a kontaktujte nás (sekce KONTAKTY). Vždyť portál by měl sloužit právě vám... Přejeme příjemné "surfování". 

  1. DĚTSKÝ DEN V RUPRECHTICÍCH - 29.5.2005

Povedené nedělní odpoledne, soutěže pro děti, ceny. Výborná, nejen pro kluky, střelba ze vzduchovky. Od tří skvělé loutkové divadlo! Co budem muset vychytat je počasí - bylo neskutečné vedro. Patří velké dík všem organizátorům a zvlášť Zuzce. 

 

FOTOBANKA

2. PIVNÍ SLAVNOSTI V AREÁLU HOSPODY U KUDRNÁČE - 20.-21.5.2005

Je potvrzeno, že umíme i dvoudenní akci. Kapely, pivo, jídlo a super počasí. Počet lidí? Cca 900 - to chce již nějakou organizaci! Toalety, posezení, program vše fungovalo na výbornou.

 

FOTOBANKA

1. VELIKONOČNÍ TRHY V RUPRECHTICÍCH - 27.3.2005

Náměstí opět zavonělo klobáskami a svařákem. Počasí nám vyšlo opravdu super. Na rozdíl od Vánočních trhů bylo náměstí zaplněno stánky ( těch bylo snad dvacet! ) s velikonočními produkty. Včas se podařilo obstarat i pomlázky! Je vidět, že spolek sousedů a jeho akce mají pomalu své jméno a že se trhovci nebojí přijet na naše akce. (stánek za třista - no nekupte to!) Opět nám krásně hráli dudáčci. A bomba na závěr: škola pletení pomlázky. Wahadlo - uplétač sklidil veliký úspěch!

 

FOTOBANKA

  1. RUPRECHTICKÝ SOUSEDSKÝ BÁL - 5.2.2005

Tentokrát restaurace U Košků. Opravdu velice vydařená akce s neskutečným programem ruprechtických sousedů. Nechyběla bohatá tombola, super muzika - kapela KURÝR. Všichni se báječně bavili což bylo účelem celé akce. U Košků bylo plno a věříme, že bude i za rok!

 

FOTOBANKA