ARCHIV AKCÍ 2004
  1. RUPRECHTICKÉ VÁNOČNÍ TRHY - 12.12.2004

Na náměstí v Ruprechticích se po několika desetiletích objevil ozdobený vánoční strom (víme, že nebyl nijak velký). Krásná adventní neděle - nám zpříjemněna vánočním zbožím, svařáčkem, pečenými dobrotami i krásnou vánoční muzikou mladých dudáčků se akce bez sebechvály opravdu vydařila!

 

FOTOBANKA

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA U KUDRNÁČE - 5.12.2004

Krásná atmosféra, hodně dětí, čerti byli hodní. Pro příště: na takovou akcičku málo místa!

 

FOTOBANKA

1. SLAVNOSTI VÍNA V RUPRECHTICÍCH - 2.10.2004

Tentokrát malá interní akce v areálu restaurace u Kudrnáče. S burčákem, cimbálovkou, dudáckým sborem ale i s rožněným seletem a klobáskami. Pěkně navštívená akce jiného druhu v Ruprechticích. .... a bylo málo burčáku!

 

FOTOBANKA

  1. RUPRECHTICKÁ POUŤ - 25.9.2004

Druhá akce již registrovaného spolku byla výborně připravena. Zajištěny byly atrakce pro děti. Pro všechny hrály převážně rockové kapely. Pouze počasí bylo proti nám. Na hřišti Sokolu Ruprechtice nebylo kousek suchého místa, z důvodu špatného počasí nepřijela ani kavalérie kolotočářů. Nikomu to však nevadilo o zábavu bylo i tak postaráno. Jo... a byl i super ohňostroj!

 

FOTOBANKA

  1. PIVNÍ SLAVNOSTI - 29.5.2004

První akce ještě neregistrovaného spolku měla veliký úspěch u ruprechtických i u ostatních návštěvníků. V jednom dni se tu otočilo okolo 600-ti set lidí , vytočilo se tu spousta piva a kapely se postaraly o super zábavu po celý den.

 

FOTOBANKA